Tedarikçi Ağı Yönetimi

En iyi tedarikçileri bulmak ve en uygun teklife anında ulaşmak artık çok daha kolay

Potansiyel tedarikçilerinizi davet etmek, tekliflerini karşılaştırmak ve aralarından en iyisini seçmek için ihtiyacınız olan tüm profesyonel araçlar Marlaport’da.

e-Posta ve Telefon Trafiğinden Kurtulun

Sistem üzerinden ağınıza katılacak yeni tedarikçilerinize, bir tıkla yüzlerce online katılım daveti gönderebilir, bir kaç saniyede havuzunuzu genişletebilirsiniz.

Fiyat, ödeme koşulları ve teslimat süresi açısından en iyi tedarikçilere ilişkin ürün odaklı bilgiler sayesinde alımı kimden yapacağınız konusunda iki kez düşünmenize gerek kalmayacak.

N
Tedarik sürecinizi kolaylaştırın
N
Her zaman tam denetim sağlayın
N
Uçtan uca entegre bir sistem
N
Her zaman daha iyisini satın alın

Tedarikleri Kolaylaştırın

Hataları azaltmak ve iş ve kağıt masraflarını ortadan kaldırmak için satın almadan ödemeye kadar otomatik uçtan uca iş akışı.

Her zaman tam denetim

Teklif yönetimi, fiyat analizi, sipariş, tedarik, teslimat, envanter vb. tüm iş akışı uyumluluğu ve raporlama için tek sistem.

Uçtan uca entegre

Gerçek zamanlı talep akışı, online teklifler, fiyat analizleri, onaylar ve envanter yönetimi için uçtan uca bağlantılı süreçler. 

Daha iyisini satın alın

Tüm tedarikçileriniz arasında canlı fiyatlandırma ve otomatik fiyat karşılaştırmalarıyla her zaman en iyi fiyatları alın.

Z

Tedarikçi Listesi

Tedarikçilerinizi kolayca sisteme davet edin, sektörüne göre sınıflandırın veya Marlaport Tedarikçi Havuzu’ndan yeni tedarikçiler keşfedin.

Z

Teklif Revize Geçmişi

Tedarikçilerinizin bugüne kadar verdiği tüm teklifler ve süreç içinde yapılan fiyat değişiklikleri tüm detaylarıyla birlikte her an karşınızda.

Z

İşlem Kayıtları

Tedarikçilerinizle bugüne kadar yaptığınız tüm satın alma işlemleri tüm detaylarıyla birlikte her an karşınızda.

Z

Satınalma Sipariş Geçmişi

Tedarikçilerden aldığınız hizmeti belirleyeceğiniz parametrelere göre değerlendirin, tedarikçi performansını ölçümleyin.

Z

Risk Değerlemesi

Tedarikçilerinize ait daha önce kaydettiğiniz finans, teslimat vb. risk raporu ve genel puanlama gibi çeşitli analizlere erişin ve işinizi koruyun.

Z

Referans Bilgileri

Tedarikçilerin daha önce gerçekleştirdiği projeleri, birlikte çalıştığı alıcı referansları görüntüleyin.

Z

Raporlama

Detaylı raporlamalar sayesinde kurum içi talep faaliyetlerinizi ürün, personel ve genel maliyet bazında etkin ve şeffaf bir şekilde yönetebilirsiniz.

Z

Doküman Yönetimi

Kurumunuza özel sözleşme, şartname vb. sisteme kaydedin, buna bağlı ürün katalogları oluşturun ve teklif toplama sürecinizde zaman kazanın.

İşletmenizde tüm süreçleri basitleştirmeye hazır mısınız?

Satın almayı işletmenizdeki en zaman alıcı ve maliyetli süreç olmaktan çıkarıp, en verimli ve en basit süreçlerden birine dönüştürün.

Her alanda mutlak tasarruf sağlayın

Daha fazla tedarikçi katılımı sağlayın

Daha fazla hız, avantaj ve verimlilik

Tarafların iş memnuniyetini artırın

Daha bilinçli satın alma kararları alın

U

Daha fazla şeffaflık ve denetim