Satın Almayı
Yeniden Tanımlıyoruz

Marlaport, kurumsal satınalma ihtiyaçlarınızı planlamanız, ölçümlemeniz, denetlemeniz ve tüm tedarik zincirinizi birleştirmek için geliştirilmiş bir e-satınalma ve tedarik zinciri platformudur.

Tedarik zincirinizi ve satınalma planlamanızı bir sonraki seviyeye taşıyın. Birleşik tedarik zinciri ve satınalma planlama platformumuz, alıcı firmaların uçtan uca talep, teklif toplama, sipariş, teslimat vb. gibi operasyon planlamalarını uyumlu hale getirmesine ve optimize etmesine yardımcı olur.

Yapay zekanın
gücünden yararlanın

Kendi kendine öğrenen, kendi kendini optimize eden teknolojimizin, teklif, fiyat optimizasyonu veya analiz ölçümü gibi yinelenen çok sayıda planlama görevini hiçbir insan planlamacının erişemeyeceği bir hız, ölçek ve doğrulukta otomatikleştirmesine ve optimize etmesine izin verin. Planlayıcılarınızın geliştirme, yenilik ve yaratıcı problem çözmeye odaklanmasına izin verin ve tekrar eden görevleri son teknoloji algoritmalarımıza bırakın.

Geniş ölçekte hızlı kararlar alın

Günün her dakikasında uçtan uca sistemde toplanan kapsamlı veri hacimlerini işlemek için eşsiz bilgi işlem gücümüzden yararlanın. Verileri hızla uygulanabilir kararlara dönüştürün. Operasyonlarınızın boyutu ve karmaşıklığı ne olursa olsun, karlı satın alma kararları almak için sürekli olarak talep, tedarik ve kaynak kullanımınızı takip edin.

Uyarlanabilir süreçleri uygulayın

Marlaport, sürekli değişen bir dünyada piyasa şartlarına uyarlanabilirliği ve maksimum faydayı geliştirerek, alıcı firmaların düşük maliyet ve düşük çabayla sürekli olarak değişime adapte olmalarını sağlar.

Sürekli denetim ile
bir adım önde olun

Klasik yöntemlere elveda deyin. Marlaport, işlevler arası optimizasyona olanak sağlayan bütünleşik bir satın alma ve tedarik zinciri planlama platformudur. Artan toplam kâr için talep planlama, teklif toplama, fiyat analizi, tedarik zinciri ve operasyonel kararlarınızın uyumlu ve senkronize olduğundan emin olun.

Satın alma deneyiminizi dönüştürmeye hazır mısınız?

Sizlere sektör bağımsız yepyeni bir dijital satın alma çözümü sunuyoruz. Ürün ve hizmetler için fiyat araştırmasından siparişe kadar tüm satın alma sürecinin yönetimini her iki taraf için daha hızlı ve zahmetsiz bir hale getiriyoruz.