Ürünler & Çözümler

Yapay zeka destekli süreç yönetimi çözümleri

Marlaport, kurumsal satınalma ihtiyaçlarınızı planlamanız, ölçümlemeniz, denetlemeniz ve tüm tedarik zincirinizi birleştirmek için geliştirilmiş bir e-satınalma ve tedarik zinciri platformudur.

Kurum İçi Talep Yönetimi

Kurum içi tüm departman ve personel/lerin ürün-hizmet taleplerini merkezi sistem üzerinden yönetin.

Kurumiçi oluşan tüm talepleri online talep formları ile tek merkezde toplayın. Kurguladığınız onay süreçlerinin sonunda ekibinizin talepleri ilgili depo sorumlusuna iletilsin. Deponuzda yer almayan ürünleri bir bakışta tespit edin ve depo sorumlusu tarafından bildirilen ihtiyaç kalemlerini kolayca satın alma aktivitesine çevirin.

√ Talep Formları
√ Onay Süreçleri
√ Depo Teslimatı
√ Departman Tanımları
√ Detaylı Yetkilendirme
√ Çok Katmanlı Hiyerarşi
√ Raporlama

Satın Almayı
Yeniden Tanımlayın

Tedarik zincirinizi ve satınalma planlamanızı bir sonraki seviyeye taşıyın. Birleşik tedarik zinciri ve satınalma planlama platformumuz, alıcı firmaların uçtan uca talep, teklif toplama, sipariş, teslimat vb. gibi operasyon planlamalarını uyumlu hale getirmesine ve optimize etmesine yardımcı olur.

Satın Alma Yönetimi

Fiyat araştırması ve teklif toplama süreçlerinizi marlaport üzerinden maksimum hızla gerçekleştirin.

Marlaport ile 24 saat kesintisiz çalışma prensibiyle satınalma departman performansınızı 7 ila 15 kat arasında yükseltin ve %90’a Varan Oranda Zaman Tasarrufu Sağlayın!

√ Talep Yönetimi
√ Pazarlık ve Kurallar
√ Doküman Yönetimi
√ Değerlendirme
√ Onay Akışları
√ Veri Analizi
√ Raporlama

Yapay zekanın
gücünden yararlanın

Kendi kendine öğrenen, kendi kendini optimize eden teknolojimizin, teklif, fiyat optimizasyonu veya analiz ölçümü gibi yinelenen çok sayıda planlama görevini hiçbir insan planlamacının erişemeyeceği bir hız, ölçek ve doğrulukta otomatikleştirmesine ve optimize etmesine izin verin. Planlayıcılarınızın geliştirme, yenilik ve yaratıcı problem çözmeye odaklanmasına izin verin ve tekrar eden görevleri son teknoloji algoritmalarımıza bırakın.

Hızlı Teklif Toplama

Fiyat teklifleri sistem tarafından otomatik karşılaştırılsın, en iyi teklif saniyeler içerisinde karşınızda olsun.

Robotik fiyat analizi altyapısıyla mümkün olduğunca fazla şirketten online olarak hızla fiyat teklifi toplayın, yapay zekanın gücüyle “anında” en uygun teklif, detaylarıyla birlikte karşınıza gelsin.

√ Online Teklif Toplama
√ Otomatik Fiyat Karşılaştırma
√ En İyi Fiyat Analizleri (Ürün Bazlı)
√ Revizyon ve Kural Setleri
√ Doküman Yönetimi
√ Detaylı Raporlamalar

Geniş ölçekte hızlı kararlar alın

Günün her dakikasında uçtan uca sistemde toplanan kapsamlı veri hacimlerini işlemek için eşsiz bilgi işlem gücümüzden yararlanın. Verileri hızla uygulanabilir kararlara dönüştürün. Operasyonlarınızın boyutu ve karmaşıklığı ne olursa olsun, karlı satın alma kararları almak için sürekli olarak talep, tedarik ve kaynak kullanımınızı takip edin.

Tedarikçi Ağı Yönetimi

Tedarikçi puantaj sistemi ile kurumsal hafıza oluşturulmakta olup, ilgili tedarikçiye ait geçmiş satın alma deneyimleri tüm detaylarıyla dilediğiniz zaman ekranınızda.

√ Tedarikçi Listesi
√ Teklif Revize Geçmişi
√ Görüşme Kayıtları
√ Satınalma Sipariş Geçmişi
√ Risk Değerlemesi
√ Referans Bilgileri
√ Doküman Yönetimi

Uyarlanabilir süreçleri uygulayın

Marlaport, sürekli değişen bir dünyada piyasa şartlarına uyarlanabilirliği ve maksimum faydayı geliştirerek, alıcı firmaların düşük maliyet ve düşük çabayla sürekli olarak değişime adapte olmalarını sağlar.

Tedarikçi Havuzu

Platforma katılan yeni firmalarla birlikte tedarikçi ekosistemi genişleyip büyümeye devam ediyor. Marlaport olarak tedarikçi firmalara yeni pazar fırsatları sunuyoruz.

√ Tedarikçi Veri Tabanı
√ Doküman Yönetimi
√ Risk Değerlemesi
√ Tedarikçi Bilgi Formu
√ Referans, Proje vb. Bilgileri
√ Onaylı Tedarikçiler

Sürekli denetim ile
bir adım önde olun

Klasik yöntemlere elveda deyin. Marlaport, işlevler arası optimizasyona olanak sağlayan bütünleşik bir satın alma ve tedarik zinciri planlama platformudur. Artan toplam kâr için talep planlama, teklif toplama, fiyat analizi, tedarik zinciri ve operasyonel kararlarınızın uyumlu ve senkronize olduğundan emin olun.

Sipariş ve Teslimat Yönetimi

Siparişten teslimata kadar olan tüm süreçlerinizi marlaport üzerinden sorunsuz gerçekleştirin.

Tüm teslimat sürecinizi eksiksiz yönetin. Malzeme, sipariş, tedarikçi ve talep bazında teslimatlarınızı görebilir ve eksik teslim alınan siparişlerinizi hızlıca raporlayabilirsiniz.

√ Sipariş Oluşturma
√ Sipariş Takibi
√ Sipariş Raporları
√ Teslimat Takibi
√ Doküman Yönetimi
√ Teslimat Raporları

Stok-Depo Yönetimi

Ayrıntılı log yapısı ve pratik raporlamalar sayesinde satın alma faaliyetlerinizi ürün, hizmet, depo, stok, personel ve genel maliyet bazında etkin ve şeffaf bir şekilde yönetebilirsiniz.

√ Varyantlı Ürün Kayıtları
√ Kategori Yönetimi
√ Ürün Listeleme ve Stok Durumu
√ Kritik Stok Uyarısı
√ Depolar Arası Transfer
√ Ayrıntılı Süreç Logları
√ Uçtan Uca Raporlama

e-İhale Yönetimi

(Çok Yakında)

İhtiyacınız olan ürün ve hizmetlerinizi belirleyin, bir tıkla tedarikçileri davet edin, ihaleyi başlatın! İhale yapmak hiç bu kadar kolay olmamıştı.

√ RFI ve RFQ Süreçleri
√ e-İhaleler
√ Süreç Logları ve Raporlar
√ Kategori Yönetimi
√ Ölçekleme

Kuruluşunuzda Tüm Süreçleri Basitleştirmeye Hazır Mısınız?

Satın almayı işletmenizdeki en zaman alıcı ve maliyetli süreç olmaktan çıkarıp, en verimli ve en basit süreçlerden birine dönüştürün.

L

İster Modüler İster Komple Kullanım

L

Kurum İşleyişine Özel Uyarlama

L

Kullanıcı Bazlı Detaylı Yetkilendirme

L

Her Modül Bazında Detaylı Raporlamalar

L

Mail Uyarı ve Hatırlatma Fonksiyonları